Prekių katalogas

Pamaišymo mazgas DEFRO 53

 • Pamaišymo mazgas DEFRO 53

  Kaina 694 

  Po užsakymo, pristatome iš gamyklos per 10-45 d.d.

  Į krepšelį 

  1 1/4" R25 53°C 60kW 

 • Patikimas prietaisas, naudojamas centrinio šildymo įrenginiuose, naudojant buferines talpyklas. DEFRO termoreguliatorius įtakoja optimalų buferio, kaip energijos kaupiklio, apkrovą ir apsaugo katilo grįžtamąjį srautą nuo per žemos iš instaliacijos grįžtančios šildymo terpės temperatūros, tuo pačiu apsaugodamas katilą nuo žematemperatūrinės korozijos.
  DEFRO termoreguliatorius prailgins katilo tarnavimo laiką ir prisidės prie sudeginamo kuro kiekio mažinimo. DEFRO termoreguliatorius leidžia apsaugoti katilo grąžą, optimizuoti katilo efektyvumą, priimti karštą vandenį, sumažinti žematemperatūrinės korozijos žalingą poveikį ir pašalinti kondensacijos reiškinį.


  Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad akumuliacinės talpos vandens sluoksniai greitai nesimaišo, todėl greičiau kaupiasi (kaupiama) šiluma.

  Greitesnis katilo įkaitimas.
  Prie šildymo sistemos prijungtas termoreguliatorius DEFRO padidina katilo eksploatavimo laiką, padidindamas temperatūrą grįžtant iš instaliacijos, ir žymiai sumažina katilo žematemperatūrinę koroziją.
  Norint išlaikyti šilumą, sistemą be buferinio bako reikia paleisti kelis kartus per dieną, o tai lemia didesnes degalų sąnaudas.

  Diegimas buferinio rezervuaro šildymo sistemoje kartu su DEFRO termoreguliatoriumi leidžia sumažinti išlaidas iki 50%.