Prekių katalogas

Šilumos siurbliai

 • DEHER AIRTERM 8 EVI DC

  Monoblokas. Modernus reversinis šilumos siurblys. 8 kW.

  7127 
  DEHER AIRTERM 23 EVI DC

  Galingiausias DEHER įrenginys. Monoblokinis oras-vanduo šilumos siurblys 23 kW. Prietaisas, reaguojantis į padidėjusį energijos poreikį vienos šeimos namuose. Kaip ir visi DEHER įrenginiai, jame naudojama EVI technologija – tiesioginis garų įpurškimas į kompresorių. Dėl to įrenginys yra itin efektyvus ir išlaiko savo efektyvumą net esant žemai temperatūrai iki -25 laipsnių Celsijaus.

  14520 
  DEHER AIRTERM 13 EVI DC

  Modernus 13 kW reversinis monoblokinis oras-vanduo šilumos siurblys.
  Pasižymi saugumu ir naudojimo paprastumu.
  Prietaisas skirtas vidutinio dydžio namams.

  8748 
  DEHER AIRTERM 18 EVI DC

  Dviejų ventiliatorių 18 kW šilumos siurblys, skirtas montuoti dideliuose pastatuose.

  12644 
  DEFRO DHP PREMIUM 8 HF kW

  „Defro DHP PREMIUM“ yra naujausios kartos šilumos siurblys oras-vanduo. Energijos vartojimo efektyvumo klasė A ++ esant 55oC tiekimo temperatūrai. Visiškai funkcionalus ir lengvai naudojamas valdiklis. Prieiga prie visų nustatymų ir veikimo parametrų per programėlę mobiliesiems ir svetainę. Elektros skaitiklis, COP ir 7šilumos siurblio šildymo galia. Ypač didelis našumas, ypač esant žemai temperatūrai: Darbo parametrai A7/ W35 sąlygomis: šildymo galia / COP: 8,0kW / 4,76. Šilumos siurblio veikimas net esant -25oC lauko temperatūrai. 

  12197 
  DEFRO DHP PREMIUM HF 12 kW

  „Defro DHP PREMIUM“ yra naujausios kartos šilumos siurblys oras-vanduo. Energijos vartojimo efektyvumo klasė A ++ esant 55oC tiekimo temperatūrai. Visiškai funkcionalus ir lengvai naudojamas valdiklis. Prieiga prie visų nustatymų ir veikimo parametrų per programėlę mobiliesiems ir svetainę. Elektros skaitiklis, COP ir 7šilumos siurblio šildymo galia. Ypač didelis našumas, ypač esant žemai temperatūrai: Darbo parametrai A7/ W35 sąlygomis: šildymo galia / COP: 12,0kW / 4,76. Šilumos siurblio veikimas net esant -25oC lauko temperatūrai.
  Komplekte yra hidromodulis su karšto vandens perjungimo vožtuvu. / centrinis šildymas, cirkuliacinis siurblys, valdymo modulis, 6 kW elektrinis šildytuvas, palaikantis šilumos siurblio darbą itin žemoje temperatūroje.

  12750 
  DEFRO DHP PREMIUM 16 HM kW

  „Defro DHP PREMIUM“ yra naujausios kartos šilumos siurblys oras-vanduo. Energijos vartojimo efektyvumo klasė A ++ esant 55oC tiekimo temperatūrai. Visiškai funkcionalus ir lengvai naudojamas valdiklis. Prieiga prie visų nustatymų ir veikimo parametrų per programėlę mobiliesiems ir svetainę. Elektros skaitiklis, COP ir 7šilumos siurblio šildymo galia. Ypač didelis našumas, ypač esant žemai temperatūrai: Darbo parametrai A7/ W35 sąlygomis: šildymo galia / COP: 16,0kW / 4,76. Šilumos siurblio veikimas net esant -25oC lauko temperatūrai. 

  14484